Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kuzu Sarma Tarifi

Kuzu sarma nasıl yapılır?
Kuzu sarma yapmayı uzmanından izleyerek öğrenin... Kuzu sarma için gereken malzemeler nelerdir? Sarma için kuzunun neresini kullanmamız gerekir? Kuzu sarmanın içi nasıl hazırlanır? Kuzu sarmanın iç harcı için hangi malzemeler gerekir? Kuzu sarmanın iç harcı nasıl pişirilir? Kuzuyu sardıktan sonra açılmaması için iple nasıl bağlayabiliriz? Kuzu sarma nasıl pişirilir? Fırın kaç derece olmalı? Ne kadar süre pişirilmeli? Kuzu sarma nasıl servis edilir? Kuzu sarma yapmak için ne kadar ve nasıl bir et gerekir? Etin dinlenmiş ve marine edilmiş olması gerekir mi? Kuzu sarmanın içini hazırlarken nelere dikkat etmeliyiz? Eti içine koyduktan sonra nasıl sarmalıyız? Kuzu sarmayı ağır ateşte yavaş yavaş mı pişirmemiz gerekir? Kuzu sarmayı dağıtmadan servis etmek için nelere dikkat edelim?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin