Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kuzu Pirzola Tarifi

Kuzu pirzola nasıl yapılır?
Kuzu pirzola yapmayı öğrenin. Kuzu pirzola seçerken nelere dikkat edelim? Kuzu pirzola terbiyesi için hangi malzemeler gerekir? Terbiye için süt ya da yoğurt kullanılabilir mi? Kuzu pirzolaya hangi baharatlar yakışır? Kuzu pirzola nasıl bir yağda kızartılmalı? Etlerin atılacağı tavanın kızgın olması mı gerekir? Kuzu pirzolanın suyunu kaybetmemesi için pişirme işlemenin başında mühürlenmesi gerekir? Pirzola nasıl mühürlenir? Kızartılacak kuzu pirzola bir gün önceden mi terbiye edilmeli? Kuzu pirzolayı terbiye ederken hafif, etin lezzetini bastırmayacak baharatlar mı kullanılmalı? Kuzu pirzola ne kadar pişirilmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin