Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kuzu Güveç Tarifi

Kuzu güveç nasıl yapılır?
Kuzu güveç yapmayı öğrenin... Kuzu güveç yemeğinde kullanılacak etleri seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Kuzunun neresinden alınan et daha lezzetli olur? Etlerin yağlı ya da yağsız olması önemli midir? Kuzu güveç için kullanılan sebzeler ve diğer malzemeler nelerdir? Kuzu güveçte kullanılacak etler nasıl hazırlanmalı, doğranmalı? Etlerin dinlendirilmesi yemeğin daha lezzetli olmasını sağlar mı? Kuzu güveçte hangi sebze ve baharatlar kullanılır? Kuzu güveç yemeğine katılacak sebze ve diğer malzemeler nasıl hazırlanır? Güvece katılacak sebzeler nasıl doğranır? Kuzu güveç yemeğinde ne tür yağ kullanılır? Kuzu güveç yapmak için nasıl bir pişirme kabı kullanmak gerekir. Malzemeler güvece hangi sırayla ya da neye göre yerleştirilir? Güvecin ağzı nasıl kapatılmalıdır? Güveç yapılan fırının kaç derece olması gerekir? Kuzu güveç yemeği ne tür bir fırında, kaç saat pişirilmelidir? Piştiğini nasıl anlayabiliriz? Kuzu güveç nasıl servis edilir? Güveçte hangi garnitürler, kuzu eti yerine hangi tür etler kullanılabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin