Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kuzu Büryan Tarifi

Kuzu büryan nasıl yapılır?
Kuzu büryan yapmayı öğrenin. Kuzu büryan için gereken malzemeler nelerdir? Ne kadar kuzu gerekir? Kuzunun hangi kısmını kullanacağız? En iyi hangi kısmından olur? Ne kadar pirinç gerekir? Ne büyüklükte bir tepsi gerekir? Kuzuları fırına atmadan önce haşlamamız gerekir mi? Püryan nasıl pişirilir? Pirinç ve kuzu tepsiye nasıl yerleştirilmeli? Büryan fırında mı pişirilir? Kaç derecelik fırında ne kadar pişirmemiz gerekir? Piştiğini nasıl anlarız? Büryan nasıl servis edilir? Kuzunun hangi kısmını kullanalım? Kaç kişilik yemek için ne kadar pirinç ve kuzu gerekir? Pilavın kıvamını tutturmak için nelere dikkat etmeliyiz? Yemeği fırında kuzular kızarana kadar mı pişirmeliyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin