Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kuyruk Sokumu Ağrısı

Kuyruk sokumu neden ağrır?
Kuyruk sokumu ağrıları hakkında merak ettikleriniz... Kuyruk sokumu bedenin hangi bölgesidir? Kuyruk sokumunun işlevi nedir? Kuyruk sokumu ağrısının nedenleri nelerdir? Sürekli oturmak neden kuyruk sokumunu ağrıtır? Oturma dışında hangi bedensel travmalar kuyruk sokumu ağrısına neden olur? Kuyruk sokumu ağrısı hangi insanlarda daha sık görülür? Kilolu olmak etkili midir? Kuyruk sokumu ağrısı kadınlarda erkeklerin kaç katı oranda görülür? Hangi durumda kuyruk sokumu ağrısı tıbbi tedaviye gerek kalmadan geçebilir? Kuyruk sokumu ağrısı başladığında mutlaka tekrar eder mi? Hangi durumlarda kuyruk sokumu ağrısını gidermek için doktora gitmek şarttır? Kuyruk sokumu ağrısı tedavi edilmezse vücutta ne gibi kalıcı sorunlara neden olur? Sorun ihmal edilirse tedavi zorlaşır mı? Sorularınızın yanıtları UZMANTV'de...
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin