Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kuşbaşılı Pide Tarifi

Kuşbaşılı pide nasıl yapılır?
Kuşbaşılı pide yapmayı öğrenin... Kuşbaşılı pide için gerekli malzemeler nelerdir? Kuşbaşılı pide hamuru için gereken malzemeler nelerdir? Kuşbaşılı pide hamuru için malzemeler hangi sırayla karıştırılır? Kuşbaşılı pide hamuru nasıl yoğrulur? Kuşbaşılı pide hamurunu dinlendirmek gerekir mi? Pide için nasıl bir peynir kullanılmalı? Kuşbaşı kuzu eti mi olmalı? Kaç tane pide için ne kadar kuşbaşı gerekir? Kuşbaşılı harca domates, maydanoz vs. konur mu? Kuşbaşılı pide hamuru nasıl ve ne şekilde açılır? Açılan hamurun kalınlığı nasıl olmalı? Pidenin üzeri kapatılır mı, açık mı bırakılır? Kuşbaşılı pideyi nasıl bir tepside pişirmeliyiz? Fırına atmadan önce pidelerin üzerine tereyağı konulur mu? Pideyi kaç derecelik fırında ne kadar süre pişirmeliyiz? Pidelerin piştiğini nasıl anlarız? Kuşbaşılı pide nasıl servis edilir? Pişirirken kurumaması için hamuru yoğururken nelere dikkat etmeliyiz? Kurumaması için pide hamurunun kalınlığı nasıl olmalı? Etlerin iyi pişmesi için nelere dikkat etmeliyiz? Kuşbaşılı harcın kurumaması için pişirirken nelere dikkat etmeliyiz? Fırını önceden ısıtmalı mıyız? Pidenin üzerine yumurta da kırılabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin