Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kuruyemişlerin Faydaları

Cevizin faydaları nelerdir?
Kuruyemişlerde yer alan vitaminler ve kuruyemiş yemenin faydaları hakkında merak ettikleriniz... Ceviz içinin, ceviz kabuğunun ne kadar tüketilmesi gerekir? Kolesterolü nasıl dengeler? Cevizde hangi vitaminler bulunur? Bademin kolesterol üzerinde etkisi var mı? Sindirimi nasıl düzenler? Günde ne kadar badem yiyebiliriz? Bademin kavrulmuş veya taze olması arasında sağlık açısından fark var mı? Ay çekirdeğinin sağlığa faydası var mı? Ne kadar yağlı bir yemiştir? Günde ne kadar ay çekirdeği tüketebiliriz? Kabak çekirdeği ne kadar tüketilebilir? Çok yağlı mıdır? Sağlık için yararları var mı? Yer fıstığı nasıl bir yemiştir? Tuzlu hali çok zararlı mıdır? Günde ne kadar fıstık yiyebiliriz? Leblebi ishali düzenler mi? Leblebi sindirim sistemini nasıl etkiler? Çok sık ve çok sayıda leblebi yersek ne olur? Fındığın söylendiği gibi cinsel güce etkisi var mı? Günde ne kadar fındık yiyebiliriz? Hangi hastalıklara sahip kişiler fındıktan uzak durmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin