Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kurutma Makinesi ile Saça Şekil Verme

Kurutma makinesiyle kıvırcık saç nasıl düzleştirilir?
Saç kurutma makinesi ile saç şekillendirme yöntemleri... Dalga yapılacak saçın dipleri nasıl kurutulur? Makinenin ısı ayarı nasıl olmalı, hangi mesafeden tutulmalı, nasıl kullanılmalı? Bukle vermek için hangi aletler kullanılır? Baş nasıl tutulmalı? Parmaklar nasıl kullanılmalı? Makine hangi ısı ayarında kullanılmalı? Makine hangi uzaklıkta tutulmalı, nasıl kullanılmalı? Makinenin ayarı nasıl olmalı? Makinenin yanında hangi aletler kullanılmalı? Kıvırcık saça şekil verirken makine nasıl tutulur, nasıl kullanılır? Makinenin ayarı nasıl olmalı? Makinenin yanında hangi aletler kullanılmalı? Kıvırcık saça şekil verirken makine nasıl tutulur, nasıl kullanılır? Kurutma makinesi ile saça nasıl rasta görünümü verebilirsiniz? Rasta görünümü sağlamak için ne tür bir kurutma makinesi ve şekillendirici kullanmanız gerekir? Rastanın dayanıklı olması için makinenin sıcaklık ayarı nasıl olmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin