Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kuru Fasulye Yapmanın Püf Noktaları

Lezzetli kuru fasulye pişirmenin püf noktaları nelerdir?
Kuru fasulye yapmanın püf noktalarını öğrenmek istiyorsanız hepsi UZMANTV'de. İzleyin, kuru fasulye yapmadan önce ne tür fasulye seçmeniz gerektiğini, hangi çeşit fasulyenin daha çabuk piştiğini öğrenin. Kuru fasulyenin gaz yapmasını nasıl engelleyebiliriz, lezzetli bir kuru fasulye için nelere dikkat etmeniz gerekir? Sorularınızın cevabı videolarla! Kaç çeşit fasulye vardır? İyi fasulye nasıl anlaşılır? Karışık fasulye pişirmek zor mudur? Gaz yapmaması sağlamak için nasıl pişirmeliyiz? Pişirirken içine ne katmalıyız? Kuru fasulyemizin hamur olmaması için nelere dikkat etmeliyiz? Kuru fasulyenin lezzetini hangi baharatlar artırır? Kuru fasulyede acının miktarı ne kadar olmalıdır? Kuru fasulyenin lezzetini neler bozar? Fasulyeleri sütte bekletmek işe yarar mı? Kuru fasulyenin yanına neler yakışır? Pilav ve turşu mutlaka olmalı mı? Turşu mu cacık mı daha çok yakışır? Helmeli kuru fasulye nasıl olur? Kuru fasulyemizin helmelenmesini istiyorsak ne yapmalıyız?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin