Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kuru Boya ile Resim Yapmayı Öğrenin

Kuru boya ile gölgelendirme nasıl yapılır?
Kuru boya tekniği ile resim yapmaya başlayın... Kuru boya resimde şekiller kurşun kalemle mi yoksa kuru boya ile mi çizilir? Kuru boya ile konturlar nasıl çizilir? Detaylarda kalemin ucu nasıl kullanılmalı? Detayları taşırmadan nasıl boyarız? Kuru boya ile gölge vermenin püf noktaları nelerdir? Kuru boyayla resim yaparken ışık nasıl hesap edilmeli? Ne kadar gölge olacağına nasıl karar verilmeli? Az sayıda, az renkte kuru boyamız varsa ne yapmalıyız? Kuru boyaları karıştırarak yeni renkler elde etmek mümkün mü? Beyaz ve siyah nasıl kullanılmalı? Geniş alanları boyarken kuru boyayı nasıl tutmalıyız? Ne kadar renklendirmek gerekir? Geniş alanları boyamanın pratik formülleri var mı? Kuru boya yaparken hangi malzemelere ihtiyacımız var? Kuru boyayı silmek mümkün mü? Nasıl bir silgi kullanmalıyız? Silgi nasıl kullanılır? Kağıtta iz kalmamasını nasıl sağlarız?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin