Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kürk Çeşitleri

Vizon kürkün özellikleri nelerdir?
Kürk modelleri ve çeşitleri hakkında merak ettikleriniz... Vizon nedir? Hangi hayvandan üretilir? Rengi, tüyleri nasıldır? Pahalı bir kürk çeşidi midir? Vizon kürkün kullanım ömrü ne kadardır? Vizon kürk modelleri nasıldır? Astragan nedir? Nasıl üretilir? Görünüşü nasıldır? Dokununca nasıl bir his verir? Tilki kürkü hangi özelliklere sahip? Görünüşü nasıldır? Hangi renklerde olabilir? Sıcak tutar mı? Genelde hangi tür modellerde tercih ediliyor? Tavşan kürkünün fiyatları diğerlerine göre daha mı makuldür? Hangi renk tavşan kürkleri daha revaçta? Tavşan kürklerinin çeşitleri nelerdir? Tavşan kürkleri arasında hangileri daha değerli? Leopar desenleri gerçekten leopardan mı geliyor? Türkiye'de gerçek leopardan elde edilmiş kürk bulmak mümkün mü? Leopar kürk ithalatı yasak mı? Leopar desenli kürkler nasıl elde ediliyor? Gerçek leopar desenleri kürke nasıl basılıyor? Baskı yapılmış kürklerin ömürleri ne kadardır? Uzun süre kullanılabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin