Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kurdeşen Tedavisi

Kurdeşen nasıl tedavi edilir?
Kurdeşen hastalığı ve tedavisi ile ilgili bilmeniz gerekenler UZMANTV'de... Kronik kurdeşen hangi sebeplerle olur? Kurdeşen tedavisi öncesinde hangi testler yapılmalıdır? İzleyin, kurdeşen tedavisinde nasıl bir yöntem uygulanır, kurdeşen nedeniyle oluşan kaşıntı nasıl geçer, uzmanından öğrenin. Ürtiker şikayetiyle ne zaman doktora başvurmak gerekir? Alerji testleri tanı için yeterli midir? Test yapmadan, belirtilerle kurdeşen tanısı konabilir mi? Ürtiker için uzman önerisi olmadan ilaç kullanmak doğru mu? Yanlış ilaç kullanımı ürtikeri artırır mı? Kurdeşen tedavisi için öncelikle nedenini mi bilmek gerekir? Semptomlara yönelik tedavi mi yapılır? Kurdeşenin kesin tedavisi var mı? Kaşıntı için evde neler yapılabilir? Ilık duş, nemlendirici vb. geçici çözüm olabilir mi? Kronik kurdeşen nedir? Neden kronik hale gelir? Nasıl tedavi edilir? Tekrarlamaması için ne yapılmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin