Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kurdeşen

Kurdeşen belirtileri nelerdir?
Kurdeşen ile ilgili bilmeniz gerekenler UZMANTV'de... Bir deri hastalığı olan kurdeşenin oluşma nedenleri, kurdeşen türleri ve kurdeşen ile karıştırılabilecek deri hastalıkları ile ilgili merak ettiğiniz soruların yanıtlarını uzmanından alın. Kurdeşen daha çok kimlerde görülür? Kurdeşenin oluşmasına neden olabilecek yiyecekler nelerdir? Kurdeşen nedir? Ürtiker bulaşıcı mıdır? Hangi sıklıkta görülür? Kurdeşenin görüntüsü nasıldır? Kaşıntı mutlaka olur mu? Lezyonların özellikleri nelerdir? Kurdeşen belirtileri hangi hastalıklarla ortaktır? Alerjiden farkı nedir? Doktora görünmeden kendimiz anlayabilir miyiz? Alerjik bünyelerde ürtikere daha sık mı rastlanır? Ailesinde kurdeşen sorunu olanlar daha mı yatkındır? Akut ve kronik ürtiker nedir? Enfeksiyona bağlı ürtikerin özellikleri nedir? Hangi ürtiker türü ne kadar süre görülür? Fiziksel ve dermografik ürtiker ne demektir? Vücudu sertçe ovuşturmak kurdeşene neden olur mu? Stresin cilt rahatsızlıklarına neden olduğu doğru mu? Hangi hastalıklar kurdeşene neden olur? Beslenme yanlışları kurdeşeni tetikler mi? Deniz mahsulleri riski artırır mı? Muz, elma ve portakalın ürtikere neden olduğu doğru mu?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin