Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kuran'daki Mucizeler

Kuran'da uzayla ilgili hangi bilgiler var?
Kuran'da yer alan mucizeler ile ilgili bilmediklerinizi Kuran'ın Şifresi kitabı ile tanınan Ömer Çelakıl'dan öğrenin. Kuran-ı Kerim'de geçen tıbbi gerçekler nelerdir? Kanserin tedavisi Kuran-ı Kerim'de yazıyor mu? Kuran'da uzay ile ilgili hangi bilinmeyenler yer alıyor? İzleyin, Kuran-ı Kerim'de yeryüzünü ilgilendiren gerçekleri öğrenin! Sorularınızın cevapları videolarla UZMANTV'de! Kuran'da bilimle ilgili hangi şifreler var? Hangi bilimsel gerçekler nasıl yer alıyor? Genetikle ilgili hangi şifreler var? Hangi biyolojik gerçekler nasıl yer alıyor? Evrenin yaratılışı, sonu, gezegenler ve astronomik gelişmelerle ilgili hangi gerçekler yer alıyor? Hangi doğa olayları Kuran'da yer alıyor? Ozon tabakası Kuran'da yazıyor mu? Atmosfer, Kuran'da nasıl yer alıyor? Gökyüzü, deniz, dağ ile ilgili Kuran'da neler yer alıyor? Kuran'da hangi hastalıklar hangi tıbbi olaylar var? Bunların şifresi nasıl çözüldü?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin