Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kurabiye Yapmanın Püf Noktaları

Yaptığımız kurabiyelerin yumuşak olmasını nasıl sağlarız?
Kurabiye yapmanın püf noktalarını uzmanından öğrenin. Pasta Şefi Birsel Bilgiç sizler için kurabiye pişirirken dikkat etmeniz gerekenleri, iyi bir kurabiye için malzemeleri nasıl kullanacağınızı anlatıyor. Kurabiyenin piştiğini nasıl anlarız? Kurabiyenin dağılmaması için nasıl servis etmelisiniz? Yanıtları UZMANTV'de! Kurabiyeler neden dağılır? Malzemelere mi, pişirmeye mi dikkat etmek gerekir? Nasıl bir yağ kullanmalıyız? Ağızda kolay eriyen kurabiye nasıl yapılır? Malzeme konusunda nelere dikkat etmeliyiz? Malzemelerin oda sıcaklığında olması neden önemli? Tarifteki süreye uysak da kurabiye pişmemiş olabilir mi? Kurabiyenin dışından piştiği nasıl anlaşılır? Kurabiyeler nasıl bir kapta saklanmalı? Kurabiyelerimizi ne kadar süre saklayabiliriz? Bayatladığı nasıl anlaşılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin