Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kung Fu Wing Tsun Vuruş Teknikleri

Kung Fu Wing Tsun'da kısa vuruşlar nasıl yapılır?
Kung Fu Wing Tsun Vuruş Teknikleri ile ilgili her şey! Kung Fu Wing Tsun'da ayakla ve elle hangi vuruşlar yapılır? Bruce Lee'nin "inch punch" tekniği nedir? Kısa mesafe vuruşları nasıl yapılır, bu dövüş sanatını kör biri de uygulayabilir mi? Wing Tsun'da hangi bölgelere vuruş yapılabilir? Sifu Erdal Karaal UZMANTV için Kung Fu Wing Tsun dövüş tekniklerini videolarla anlatıyor... Kısa vuruş nedir? Kısa vuruş yapabilmemiz için karşımızdakiyle aramızda ne kadar mesafe olmalı? Kısa vuruşun şiddeti nasıldır? Kaç tane elle vuruş stili vardır? Hangi stiller savunma hangileri rakibe indirilen sert bir darbe özelliğindedir? Uzak ve çok yakın mesafeden yapılan elle vuruş stilleri nelerdir? Ayağın hangi kısımlarıyla vuruş yapılır? Savunma amaçlı yapılan ayak vuruşları hangileri? En sert ayak vuruşları hangileri? Hangi bölgelere Kung Fu ile vuruş yapmak tehlikelidir? Kung Fu'nun felsefesine göre kesinlikle vuruş yapılmayacak bölgeler var mı? Ayak ve el vuruşları hangi bölgelere yapılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin