Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kulak Estetiği

Kulak için hangi durumlarda estetik operasyon yapılır?
Kulakta estetik sorunlar ve çözümleri... . Yaşlanmayla birlikte kulak ve kulak memesinde ortaya çıkan estetik sorunlar nelerdir? Küpe deliklerinin genişlemesine yol açan etkenler nelerdir? Küpe yırtıkları kulak memesinin ve kulağın görünümünü nasıl etkiler? Ağır küpe takmak kulak estetiğini nasıl etkiler? Kulak memesinin sarkmasına neden olur mu? Küpelerin neden olduğu egzama ya da alerjik tepkiler kulak estetiğini nasıl etkiler? Küpe deliğinin genişlemesine yol açan etkenler nelerdir? Kulakta yaşlanmaya bağlı olarak ortaya çıkan estetik sorunlar nasıl tedavi edilir? Sonradan oluşan kulak memesi sarkıklığı nasıl giderilir? Ameliyat mı edilir? Kulak memesi ameliyatla nasıl düzeltilir? Genişleyen küpe deliğinin düzeltilmesi için nasıl bir estetik müdahale yapılır? Küpe halkaları nedeniyle yırtılan kulak memesi nasıl onarılır? Nasıl bir ameliyat yapılır? Tamamen düzeltilebilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin