Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kulak Çınlaması ve Tedavisi

Kulak çınlaması tedavi edilebilir mi?
Kulak çınlaması nedir? Kulak neden çınlar? Kulak çınlaması azaltılabilir mi? Kulak çınlaması tedavisinde maskeleme yöntemi nasıl bir yöntemdir? Kulak ne kadar süre çınlarsa doktora gitmek gerekir? Kulak çınlaması tamamen tedavi edilebilir mi? Kulak çınlaması ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevabı videolarla UZMANTV'de... Kulaktaki hangi seslere çınlama denir? Nasıl bir ses duyulur? Kulağın hangi bölgesinde ortaya çıkar? Kulak çınlaması hangi sorunların belirtisi olabilir? Tiroit bezi ile çınlamanın nasıl bir ilişkisi var? Kulak kiri ile bağlantısı var mı? Yüksek sesle müzik dinlemek çınlamaya yol açar mı? Kulak çınlamasının nedeni hangi testlerle bulunur? Tedavi için ilaç kullanılır mı? Cerrahi müdahale yapılır mı? Kısık sesle mi müzik dinlenmeli? Beslenme düzenimizi değiştirerek çınlamayı azaltabilir miyiz? Gün içinde dinlenmeli miyiz? İşitme cihazları kulak çınlamasını azaltır mı? Maskeleme nedir? Hangi cihazlar maskeleme için kullanılabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin