Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kukla Nasıl Yapılır

Çoraptan kukla nasıl yapılır?
Kukla yapmayı öğrenmek istiyorsanız UZMANTV'yi izleyin. Ahşap Çerçeve Kukla Tiyatrosu kurucularından Emre Tandoğan sizler için kukla nasıl yapılır, evdeki malzemelerden nasıl kukla yapılabilir, videolarla anlatıyor. İzleyin, çoraptan yapılan basit kuklalardan, ipli kuklalara kadar her şeyi öğrenin. Kukla yapmayı öğrenmek istiyorsanız UZMANTV'yi izleyin. Ahşap Çerçeve Kukla Tiyatrosu kurucularından Emre Tandoğan sizler için kukla nasıl yapılır, evdeki malzemelerden nasıl kukla yapılabilir, videolarla anlatıyor. İzleyin, çoraptan yapılan basit kuklalardan, ipli kuklalara kadar her şeyi öğrenin. Kukla yapmak özel bir yetenek ister mi? El becerisi ve yaratıcılık ne kadar önemlidir? Kimler kukla yapabilir? Evdeki hangi malzemelerden kukla yapabiliriz? Balondan, tahta kaşıktan, eldivenden nasıl kukla yapabiliriz? Hareketli kuklaların özellikleri nelerdir? Hareketli kukla hangi malzemelerden yapılabilir? Hareketli kukla adım adım nasıl yapılır? İpli kuklaların özellikleri nelerdir? İpli kukla hangi malzemelerden yapılabilir? İpli kukla adım adım nasıl yapılır? Hangi oyuncaklar kuklaya dönüştürülebilir? Evdeki pelüş oyuncaklardan nasıl kukla yapabiliriz? Çoraptan kukla yapabilmek için hangi malzemelere ihtiyacımız var? Çoraptan kukla adım adım nasıl yapılır? Parmak kuklalarının özellikleri nelerdir? Parmak kuklası hangi malzemelerden yapılabilir? Parmak kuklası adım adım nasıl yapılır? Ahşap kuklaların özellikleri nelerdir? Ahşap kukla yapmak için hangi malzemelere ihtiyacımız var? Ahşap kukla adım adım nasıl yapılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin