Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Krup Hastalığı ve Tedavisi

Krup hastalığı nasıl tedavi edilir?
Çocuğunuz gece aniden öksürük krizine mi girdi? Krup hastası olabilir. Krup hastalığı ve tedavisi ile ilgili her şey! Çocuğunuzu krup hastalığından korumak için neler yapmalısınız? Krup hastalığı ve tedavisi ile ilgili bilmeniz gerekenleri uzmanından öğrenin. Krup krizi sırasında ebeveynlerin ne yapması gerekir? Sorularınızın yanıtları UZMANTV'de! Krup sendromu nedir? Difteri ile krup aynı şey midir? Hangi yaşlarda görülen bir hastalıktır? Krup hastalığının çeşitleri nelerdir? Krup vücudun hangi bölgesini etkiler? Belirtileri hangi hastalıklarla benzerlik gösterir? Krup bulaşıcı bir hastalık mı? Difteri aşısı olan çocuk krup hastalığına yakalanabilir mi? Krup hastalığı kendi kendine geçer mi? Evde neler yapılabilir? Ne zaman doktora gidilmeli? Ne tür ilaçlar kullanılır? Evde alınması gereken hijyen önlemleri nelerdir? Ne tür ortamlarda çocukların krup hastalığına yakalanma riski daha fazla? Krup krizi nedir? Her krup hastalığı geçiren çocuk kriz yaşar mı? Kriz anında neler yapılmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin