Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Krep Nasıl Yapılır

Krep karışımı nasıl hazırlanır?
Krep yapmayı öğrenin... Krep yapmak için gerekli malzemeler, malzemeleri karıştırırken bilmeniz gerekenler UZMANTV'de... İzleyin, krep nasıl pişirilir, uzmanından öğrenin. Krep için tereyağı kullanılır mı? Hangi malzemeden ne kadar olması gerekir? Nasıl bir tavaya ihtiyacımız var? Malzemeler hangi ölçüde konur? Ne kadar süre karıştırmak gerekir? Topak kalmaması için nelere dikkat edilmeli? Krepin bir yüzünün piştiğini nasıl anlarız? Ne kadar süre e nasıl ateşte pişirmek gerekir? Nasıl ters çevrilmeli? Krep karışımından ne kadar konmalı? Karışım tavaya nasıl yayılır? Tek tarafa toplanan karışım nasıl dağıtılır? Hazırladığımız krepin içine neler koyabiliriz? Tuzlu ve tatlı nelerle birlikte yenebilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin