Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Krem Karamel Yapımı

Karamel nasıl yapılır?
Krem karamel tarifi hakkında merak ettikleriniz... Krem karamel tatlısı için gerekli malzemeler nelerdir? Krem karamelinizin yumurta kokusundan rahatsız oluyorsanız ne yapabilirsiniz? İzleyin, krem karamelin için karamel nasıl hazırlanır, krem karamel piştikten sonra tabaklara nasıl dağılmadan alınır, uzmanından öğrenin. Krem karamel nasıl yapılır? Yanıtlar UZMANTV'de! Ana malzemeler neler? Nasıl bir süt seçersek daha lezzetli olur? Karamel nasıl hazırlanır? Ateşin ayarı nasıl olmalı? Karamel hangi renge ve kıvama gelmeli? Krema nasıl hazırlanır? Karamel nasıl konur? Fırın kabını nasıl hazırlarız? Fırının derecesi ne olmalı? Ne kadar fırınlamalıyız? Piştiğini nasıl anlarız? Krem karameli tabağa dağıtmadan nasıl aktarabiliriz? Soğukken mi aktarmalıyız? Çok sulu olmaması için neye dikkat etmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin