Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kravat Bağlama Teknikleri

Kravat nasıl Windsor tipi bağlanır?
Windsor tip, half windsor, four in hand tip kravat bağlama nedir? Videolarla UZMANTV'de. Windsor'da kravat neresinden tutulur? Uzun taraf nereden geçirilir? Kravat ne kadar sıkılır? Kravata pli nasıl verilir? Windsor tip kravat bağlama hangi durumlarda kullanılır? Smokin veya frakla birlikte papyon nasıl kullanılmalı? Papyon mutlaka siyah mı seçilir? Hazır olarak mı takılır, bağlanır mı? Şık durması için neler yapılabilir? İtalyan yaka nedir? Nasıl bir kravatla kullanılmalı? İtalyan yaka ile hangi kravat bağlama tekniği daha çok yakışır? Kravatta pli olması şart mı? Plisiz kravat daha iyi mi gözükür? Kravatın boyu nasıl ayarlanmalı? Kemere değmesi yanlış mı? İnce tarafı gömlek içine mi sokulmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin