Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Körlük ve Tedavisi

Körlük önlenebilir mi?
Körlük ve tedavisi hakkında bilgi edinin... Hangi hastalıklar körlüğe neden olur? Hangi görme bozuklukları körlüğe neden olur? Ne tip kazalar körlüğe neden olur, yavaş ilerleyen görme kayıplarına mutlaka müdahale edilmesi gerekir mi, doğuştan körlük anne karnında yaşanan hangi problemler nedeniyle olur, genetik olarak görülebilir mi öğrenin. Sonradan kör olan biri görmeye başlayabilir mi, hangi nedenlere bağlı oluşan körlükler tedavi edilebilir, sonradan olan körlük hangi durumlarda kalıcı olur, doğuştan olan körlük tedavi edilebilir mi bilgi edinin. Hangi durumlarda doğuştan körlüğün tedavisi mümkün değildir, tedavi edilebildiği durumlar nelerdir, hangi hastalıkları ne zaman müdahale etmek gerekir, körlüğün gelişmesi yavaşlatılabilir ya da durdurulabilir mi öğrenin.
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin