Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Köpeklerin Tuvalet Eğitimi

Köpeklere tuvalet eğitimi nasıl verilir?
Yavru köpeklere, hatta sokak köpeklerine tuvalet eğitimi nasıl verilir? Uzmanımız merak edilen tüm sorulara yanıt veriyor. Tuvalet eğitimi köpeğin yaşayacağı yerde mi verilmeli? Uzmanlar tarafından mı verilmeli? Köpek eğitim merkezlerine mi götürmeli? Eğitimde yalnızca tuvalet yeri mi öğretilir? Sahibine haber vermesi mi sağlanır? Kaç aylıkken tuvalet eğitimi verilmeli? Cinslere göre yaş sınırı değişir mi? Sonradan öğretmek mümkün mü? Yanlış yaptığında kızmalı mıyız? Emir mi vermeliyiz? Yaşı büyüdükçe tepkilerimiz nasıl değişmeli? Eğer ısrarlar belirli yerlere yapıyorsa tavrımız ne olmalı? Köpek eğitim merkezine başvurmak doğru mu? Evde eğitim mümkün mü? Sahibinin yanında olması köpeği nasıl etkiler? Yetişkin sokak köpekleri tuvalet eğitimi alabilir mi? Nasıl bir yol izlemeli? Köpeğe nasıl davranmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin