Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Köpeklerde Çiftleşme

Köpeklerde çiftleşme nasıl gerçekleşir?
Köpekler ne zaman çiftleştirilmeli? Köpekler nasıl çiftleşir? Köpekler için en uygun çiftleşme ortamı nerelerdir? Çiftleştirme sırasında nelere dikkat edilmeli? Köpeklerin çiftleşme için uygun zamanda olduğunu nasıl anlayabiliriz? Farklı cinsten köpekler birbiri ile çiftleşebilir mi? Dişi köpek çiftleşmeyi reddederse ne yapmak gerekir? Köpeklerde çiftleştirme ile ilgili sorularınızın cevapları UZMANTV'de... Dişi ve erkek köpekler kaç aylıkken çiftleşmeye uygun olurlar? Yılda kaç kez çiftleşebilirler? Çiftleşme tarihi atlanırsa ne olur? Erkek ve dişi köpeklerin kızgınlaştığı nasıl anlaşılır? Koku, hareket olarak ne gibi farklılıklar olur? Köpeklerde çiftleşme nasıl başlar? Çiftleşmede dişinin rolü nedir? Erkek köpekler çiftleşmek istedikleri dişiye nasıl yaklaşırlar? Çiftleşme ne kadar sürer? Kilitlenme nedir? Onları ayırmak gerekir mi? Köpekler çiftleşme için nasıl bir yer seçerler? Çiftleşmek için erkek köpeğin dişinin ortamına gitmesine gerek var mı? Köpekler çiftleşecekleri köpeği cinsine göre seçer mi? Hangi cinsin hangi cinsle çiftleşmesi daha iyidir? Çiftleşmesi mümkün olmayan cinsler var mı? Hangi cinsin hangi cinsle çiftleşmesi doğru değil? Dişi köpek ne zaman çiftleşmeyi reddeder? Çiftleşmeyi reddettiğinde ne yapmak gerekir? Karşı cins neye göre seçilmeli? Kaç kere denenmeli? Hangi köpeğin mekanına gidilmeli?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin