Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Köpek Bakımı ile İlgili Her Şey

Yavru köpek sahibi olanlar köpeklerine nasıl bakmalı?
Köpeğinizin ihtiyacı olan bakımın tüm detaylarını UZMANTV'de izleyin. Veterinerimiz videolarla bilgilendiriyor. Köpekler yazın hangi hastalıklara karşı daha savunmasız olur? Sürekli bakım isterler mi? Güneşte dolaşmalarında sakınca var mı? Köpekler kışın hangi hastalıklara karşı daha savunmasız olur? Sürekli bakım isterler mi? Soğuk hava tüylerini aşarak onlara zarar verebilir mi? Yavru köpekler için hangi önlemleri almalıyız? Soğuk ve sıcak havadan daha kolay mı etkilenirler? Sokağa çıkmaya ne zaman başlamalılar? Yaşlı köpekler daha az bakıma mı ihtiyaç duyar? Evde ne tür sorunlarla karşılaşabilirler? Hayatlarını kolaylaştıracak ne tür önlemler alınabilir? Köpeğin periyodik muayenesi hangi sıklıkta olmalı? Sorun olmasa dahi veteriner kontrolü şart mı? Köpeğin özel veterineri mi olmalı? Köpek alıştığı veterinerde daha mı rahat olur? Köpekleri yıkamak doğru mu? Hangi sıklıkta yıkayabiliriz? Yıkadıktan sonra nelere dikkat etmeliyiz? Köpeğimizi nasıl kurulamalıyız? Köpeklerde diş sorunları sık yaşanır mı? Köpeğimizin dişlerini fırçalayabilir miyiz? Diş sorunlarıyla ilgili ne tür önlemler alabiliriz?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin