Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Konuşma Bozuklukları

Çocuktaki hangi konuşma bozuklukları kendiliğinden düzelir?
Çocuklarda en sık rastlanan konuşma bozuklukları nelerdir? Çocuklarda konuşma bozukluğuna neden olan aile içi sorunlar hangileridir? İlerleyen yaşlarda tedavi edilmesi mümkün mü? Tüm sorularınızın cevabı Uzmantv'de... R'leri söyleyememe, mutizm vb. en sık hangileri görülür? Pragmatik konuşma bozukluğu nedir? Yaşa bağlı konuşma bozuklukları var mı? Her çocuğun konuşmasında sorun yaşanır mı? Fiziksel kaynaklı konuşma bozuklukları nelerdir? Travmaya bağlı olarak konuşma nasıl etkilenir? İletişimsel sorunlar çocuğu nasıl etkiler? Çocuk tepki olarak mı konuşmasını bozar? Ailevi sorun yaşayan çocuklarda konuşma bozuklukları daha sık mı görülür? İlk olarak evde mi önlem alınmalı? Uzman yardımına ne zaman başvurulmalı? Yarık damak olan kişi hangi harfleri söylemekte sıkıntı yaşar? Nasıl anlaşılır? Konuşma bozukluğu tedavisi için hangi yaşlar geç sayılır? Tedavi başarısının, sorunun ağırlığıyla mı yoksa yaşla mı ilgisi var?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin