Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Konuşma Bozukluğu Tedavisi

Psikolojik kaynaklı konuşma bozuklukları nasıl düzeltilir?
Kekemelik gibi dil sorunları yaşayan çocuğa aile nasıl destek olmalı? Kelimelerin sonlarını yutan çocuk için ne yapılabilir? Konuşma ve dil rehabilitasyonlarında ne tür tedaviler uygulanır? Dil bozuklukları psikolojik kaynaklıysa nasıl düzeltilir? Hepsi videolarla UZMANTV'de... Hastalığa uygun tedaviye nasıl karar verilir? Tıbbın hangi alanı ilgilenir? Sadece terapi yeterli olur mu? Çevresel faktörleri değiştirmek şart mı? Sadece tıbbi ve psikolojik yardım yeterli olur mu? Aileye düşen görevler nelerdir? Aile içi iletişimden nasıl yardım alınmalı? Yarık damak nedir? Sık görülür mü? Tedavi etmek mümkün mü? Kelime sonlarını yutmak psikolojik bir problem midir? Konuşması nasıl düzeltilebilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin