Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Konak ve Tedavisi

Konak nasıl geçer?
Konak ve tedavisi ile ilgili bilmeniz gerekenler UZMANTV'de. İzleyin, konağın nasıl bir cilt sorunu olduğunu, banyo yaptırmanın konak tedavisindeki yerini öğrenin. Bebeğinizin başında, yüzünde küçük, beyaz ve sarı renge benzer pullanmalar varsa bunlar konak belirtisi olabilir. Bebeklerde 1 yaşına kadar görülebilen pullanmaların kesinlikle tırnakla soyulmaması gerekiyor. Konak için evde neler yapabilirsiniz, uzmanından dinleyin. Konak neden olur? Hangi yaşlarda görülebilir? Deride yayılabilir mi? Bebeğimi konaktan nasıl korurum? Konak geçiren bebeğin bakımı nasıl yapılmalı? Hangi tür karışımlar işe yarayabilir? Konak hastalığının tedavi edilmesi şart mı? Hangi tür ilaçlar kullanılır? Tedavi edilmezse ne olur? Kendiliğinden geçer mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin