Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Komşuluk Problemleri

Kiracıların apartman yönetiminde hakları var mıdır?
Komşuluk sorunları hakkında bilmeniz gerekenler... Mesleği veya dersleri gereği müzikle ilgilenenlerin apartmanda müzik aleti çalma hakkı var mı? Müzik aletinin ne kadar ses çıkarması uygun, nereden sonra gürültü sayılır? Şikayet olursa nasıl bir yasal süreç işler? Kat maliklerinin apartmanda ne kadar ses yapmaları uygundur, hangi durumda gürültü kabul edilir? Kanalizasyon giderinde sorun olan apartmanlarda bu sorunu çözmek kimlerin sorumluluğudur? Sorun ne şekilde çözülebilir? Kiracılar oturdukları apartmanın yönetiminin hangi kararlarına karışabilir, hangilerine karışamaz? Ödemeleri belirleyebilir mi? Yöneticiyi seçebilir mi? Apartmanda mangal yapmak hangi koşullarda mümkündür, hangi durumlarda şikayet edilebilir? Bahçede, balkonda veya terasta olması durumu değiştirir mi? Ortak bahçenin kullanımı ve yapılacak değişikliklerin kuralları nelerdir? Sorularınızın yanıtları UZMANTV'de!
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin