Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kombi Nasıl Seçilir

Yoğuşmalı kombilerin normal kombilere göre avantajları nelerdir?
Evimize uygun kombiyi seçerken nelere dikkat etmemiz gerekir? Satış Temsilcisi Ahmet Tunç Cengiz, alacağımız kombinin hangi özelliklerinin olması gerektiğini UZMANTV izleyicilerine anlatıyor... Kombi seçimi yapılırken metrekare hesabı mı yapılıyor? Hangi alanlar için hangi güçteki kombiler uygun olur? Evin baktığı yön, aldığı rüzgar kombi seçiminde ne kadar etkili? Sürekli yemek, çamaşır ve banyo işleri olan evlerde hangi tip kombiler kullanılabilir? Birden fazla eşanjörün olması nasıl bir avantaj sağlar? Suyun soğuması riski hangi kombilerle azaltılabilir? Dairesine kombi alacaklar için hermetik kombiler daha uygun mu olur? Kat kombileri, ortak harcamalardan daha ucuza mı gelir? Kombinin gücünü nasıl belirlemeliyiz? Müstakil evler daha zor mu ısınır? Kombinin gücünü nasıl seçebiliriz? Yer veya duvar tipi olması arasında ne tür farklar var? Hermetik ne demektir? Bacalı kombilerden ne tür farkları var? Avantajları nelerdir? Hermetik kombiler hangi evlere daha uygun olur? Bacalı kombiler hangi evlerde kullanılmalı? Hermetik kombilerle farkları nelerdir? Bacalı kombilerin güvenlik açısından sakıncası var mı? Yoğuşmalı kombi nedir? Daha fazla mı ısı üretilir? Avantajları nelerdir? Fiyat/performans açısından yoğuşmalı kombiler mi tercih edilmeli? Kombilerdeki son teknolojik yenilikler hangileri? Donmaya karşı önlem, elektronik ateşleme, baca gazı ölçümü yapması gerekir mi? Boyutları nasıl olmalı? Kombilerin garanti süreleri ne kadardır? Kombiler sık arıza çıkartan cihazlar mı? Satış sonrası hangi hizmetle kombi seçiminde fikrimizi etkileyebilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin