Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kombi Kullanırken Dikkat Edilecekler

Kombilerde su seviyesini nasıl kontrol edebiliriz?
Merkezi sistemden kombiye geçtiniz ancak kombinin en doğru nasıl kullanılacağını bilmiyorsanız bizi izleyin. Kombi evin neresine monte edilmeli? Kombinin su basıncı nasıl ayarlanır; sürekli açık kalmalı mı? Kombi çalışmadığında evde ne yapılabilir; arıza halinde nasıl bir çözüm üretilebilir? Kombi kullanırken güvenlik açısından nelere dikkat etmeniz gerektiği ve dahası UZMANTV'de, videolarla! Doğalgaz diğer yakıtlara göre daha mı ucuz? Kombiler daha etkin bir kullanım mı sunuyor? Kombi ile ne kadar tasarruf yapmak mümkün? Doğalgaz tasarrufu için nasıl bir yöntem uygulanmalı? Kullanmadıkça kapatmak, uzun vadede daha yüksek faturalara mı neden olur? Odayı belli bir sıcaklıkta tutmak aslında daha mı hesaplı? Kombi montajı için hangi odalar uygun olur? Odanın sıcaklığı önemli mi? Balkona, banyoya veya mutfağa kombi konulabilir mi? Kombi ne kadar güvenli bir cihaz? Sürekli açık tutmak sakıncalı mı? Sürekli zaman geçirilen odaya konursa nelere dikkat etmek gerekir? Gece açık bırakabilir miyiz? Kombinin su seviyesi neden önemli? Azalırsa ne yapmak gerekir? Kombimiz çalışmıyorsa ilk olarak su seviyesine mi bakmalıyız? Kombinin arızalandığını nasıl anlarız? Sorunun neden kaynaklandığını nasıl anlarız? Hemen yetkili servise mi haber vermeli? Kendimizin müdahale edebileceği sorunlar neler?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin