Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kolon Kanseri Tedavisi

Kolon kanseri nasıl teşhis edilir?
Kolon kanseri tedavisi hakkında bilmedikleriniz UZMANTV'de. İzleyin, kolon kanserinin teşhis yöntemlerinden, tedavi yöntemlerine kadar her şeyi uzmanından öğrenin. Kolon kanseri nasıl tedavi edilir, kolon kanseri nedeniyle ameliyat olmuş kişinin ameliyat sonrasında nelere dikkat etmesi gerekir? Kanser tekrarlar mı? Videolarla! Kolon kanserinin hangi evresinde teşhis mümkün? Erken teşhisten sonra alınacak önlemler hastalığın ilerlemesini durdurabilir mi? Kolon grafisi nedir? Dışkıda gizli kan testi nedir? Bağırsak filmi çektirilmeli mi? Tedavi için hangi yöntemler uygulanıyor? Cerrahi operasyon şart mı? İlaçla tedavi hangi aşamalarda mümkün? İlerlemesini durdurabilir miyiz? Posalı yiyecekler kanser riskini azaltır mı? Sıvı gıdalar, taze sebze meyve beslenme düzenine mutlaka konmalı mı? Hangi yiyeceklerden uzak durulmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin