Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kolon Kanseri

Kolon kanserinin belirtileri nelerdir?
Kolon kanseri hakkında bilmedikleriniz UZMANTV'de. Erken teşhisin tedavide çok önemli olduğu bağırsak, yani kolon kanserinin nedenleri, belirtileri nelerdir? Kolon kanserinin daha sık görüldüğü kişiler kimlerdir? Kanser taramalarında ortaya çıkabilecek ve önlenebilir bir hastalık olan kolon kanseri hakkında merak ettiğiniz her şey videolarla, uzmanından! Kolon nedir? Kolon kanseri nasıl oluşur? Yalnızca kolonda mı görülür? Rektuma ve kalın bağırsağa ulaşır mı? Dışkıda kanamadan şüphe edilmeli mi? Karın bölgesinde ağrı, yorgunluk ve kilo kaybı yaşanır mı? Hangi belirtiler ciddiye alınmalı? Kolon kanseri neden olur? Beslenme ile ilgili hangi yanlışlar kolon kanserine yol açar? Genetik faktörlerin önemi var mı? Sigara, aşırı kilo risk faktörü mü? Hemoroitler tedavi edilmezse, tekrarlarsa kolon kanserinden şüphe edilmeli mi? Hemoroit ve polip belirtileri benzer mi? Polip öyküsü kolon kanseri riskini artırır mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin