Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kolay Kruvasan Tarifi

Kolay kruvasan nasıl yapılır?
Pratik bir şekilde kruvasan yapmayı uzmanından öğrenin... Kruvasan için gereken malzemeler nelerdir? Kruvasan için mayalı hamur nasıl yapılır? Hamur malzemeler hangi sırayla karıştırılır? Hamurun kıvamı nasıl olmalı? Yoğurduktan sonra ne kadar süre dinlendirmek gerekir? Kruvasan yapmak için hamurdan ne büyüklükte ve şekilde parçalar kesilir? Kruvasanların büyüklüğü nasıl olmalı? Kuruvasana nasıl şekil verilir? Kruvasanın içine neler konulabilir? Kruvasan nasıl pişirilir? Fırına atmadan önce üzerine su ya da yumurta sarısı sürmek gerekir mi? Kruvasan kaç derecelik fırında, kaç dakika pişirilir? Kruvasanın piştiğini nasıl anlarız? Kruvasanı nasıl servis edebiliriz? Kruvasan hamurunun özellikleri nelerdir? Kruvasan hamuru hazırlarken nelere dikkat edelim? Nasıl bir yağ kullanalım? Kullandığımız mayanın taze olması şart mı? Kruvasanın içine neler konulabilir? Kruvasanı pişirirken nelere dikkat edelim?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin