Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kolay Hamile Kalma Yolları

Ayın hangi döneminde hamile kalma şansı artar?
Hamile kalma yöntemleri hakkında merak ettikleriniz... Hamile kalamıyorsanız, henüz uzmanımızı izlemediniz demektir. Ayın hangi dönemlerinde daha kolay hamile kalınabilir? Çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin hangi sıklıkla ilişkiye girmesi gerekir? Âdet periyodu düzensiz olan çiftler yumurtlama günlerini nasıl hesaplayabilir? İzleyin, hangi yaşlarda daha kolay hamile kalınabilir, hamile kalmayı zorlaştıran hastalıklar nelerdir, uzmanından öğrenin. Çiftlere yol gösteren videolar UZMANTV'de. Kilo verme, sağlıklı beslenme işe yarar mı? Düzenli ve stressiz hayat hamile kalmayı kolaylaştırır mı? Dondurma, şarap vb.nin gebelik ihtimalini artırdığı doğru mu? Süt ürünlerini hamile kalmaya nasıl bir etkisi var? Gebe kalmayı güçleştiren yiyecekler hangileri? Penisin uzun süre içerde kaldığı pozisyonlar daha mı avantajlıdır? Belin altına yastık koymak işe yarar mı? Kadın üstteyken hamile kalma şansı yok mu? Âdet gören her kadın hamile kalabilir mi? Doğurganlığın en yüksek düzeyde olduğu yaşlar hangileri? Hangi yaştan sonra gebe kalma ihtimali düşer? Her gün cinsel ilişkiye giren çiftler daha büyük şansa mı sahip? Sık cinsel ilişki sperm kalitesini düşürür mü? Mutlaka 1 gün ara mı vermek gerekir? Hastalık öyküsünün doğurganlık üzerinde etkisi var mı? Çocuklukta kadının başından geçmiş hangi sorunlar gebe kalma ihtimalini düşürür? Âdet önce sonrasında hangi günler hamile kalma ihtimali artar? Âdet düzenine göre yumurtlama zamanı nasıl hesaplanır? Bazal vücut ısısı nedir? Yumurtlama gününü saptamada nasıl kullanılır? Ne kadar güvenilir bir ölçümdür? Vücut ısısını ölçmek işe yarar mı? Düzenleyici ilaç kullanmanın sakıncası var mı? Doktorumuz bize neler önerebilir? Hamile kalmak isteyen kadınlar ne tür hormon takviyeleri alabilir? Progesteron nedir? Kadınlara progesteron takviyesi yapılabilir mi? Her kadın progesteron kullanabilir mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin