Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kolay Elmalı Kurabiye Tarifi

Kolay elmalı kurabiye nasıl yapılır?
Kolay elmalı kurabiye yapmayı öğrenin... Kolay elmalı kurabiye için gerekli malzemeler nelerdir? Pratik elmalı kurabiye hamuru nasıl hazırlanır? Kolay elmalı kurabiyenin içi nasıl hazırlanır? Elmaları nasıl doğrayalım? Kurabiye için elmaları nasıl pişirelim? Elmalı kurabiyenin hamurunu nasıl hazırlayalım? Elmalı kurabiye hamurunun kıvamı nasıl olmalı? Elmalı kurabiyenin hamurunu dinlendirmeli miyiz? Elmalı kurabiyeye nasıl şekil verelim? Elmalı kurabiyeyi kaç derecede kaç dakika pişirelim? Elmalı kurabiyenin üzerine pudra şekeri mi ekleyelim? Kolay elmalı kurabiye nasıl servis edilir? Kolay elmalı kurabiye yaparken nelere dikkat edelim? Elmalı kurabiyenin piştiğini nasıl anlarız? Elmalı kurabiye için nasıl bir elma çeşidi kullanmak gerekir? Tarçın koyalım mı?

Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin