Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kokteyl Çeşitleri

Alkolsüz kokteyl nasıl hazırlanır?
Kokteyl çeşitleri ile ilgili her şey UZMANTV'de. Yemek öncesinde ve yemek sonrasında içilen kokteyller nasıl olmalı? Yazın ve kışın farklı kokteyler mi tüketilir? Kışın tercih edilen alkollü kokteyller hangileridir? İzleyin, hangi kokteyl nasıl hazırlanmalı, yazın en çok sevilen kokteyller hangileridir, uzmanından öğrenin. Aperitif olarak servis edilen kokteyl çeşitleri hangileri? Hangi içkiler kullanılarak yemek öncesi lezzetli kokteyller hazırlanabilir? Dijestif olarak servis edilen kokteyl çeşitleri hangileri? Hangi içkiler kullanılarak yemek sonrası lezzetli kokteyller hazırlanabilir? Kış aylarında da soğuk kokteyller mi tercih edilir? Hangi kokteyller kışın daha çok tercih edilir? Isınmak için neler içilebilir? Yaz aylarında sunmamız gereken kokteyller hangileri? Sıcaktan bunalanları hızla serinleten içkiler nelerdir? Kısa sürede, çok kişiye servis etmek için ne tür kokteyller tercih edilmeli? Punch nasıl bir içkidir? Çeşitleri nelerdir? Hazırlamanın ve servis etmenin püf noktaları nelerdir? Alkolsüz kokteyl çeşitleri nelerdir? Hangi malzemeler kullanılır? Karışım nasıl hazırlanır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin