Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kokoreç Yapmayı Öğrenin

Kokoreç nasıl yapılır?
Kokoreç yapmayı öğrenmek istiyorsanız izleyin. Kokoreç hangi malzemelerden yapılır ve nasıl temizlenir? Kokoreç nasıl pişirilir? Pişirilirken kullanılan baharatlar nelerdir? İzleyin, kokorecin nasıl yapılacağından lezzetli kokoreç yapmanın püf noktalarına kadar her şeyi uzmanından uygulamalı olarak öğrenin. Hepsi UZMANTV'de, videolarla! Kullanacağımız bağırsak nasıl olmalı? Kaç kişilik işkembe çorbası için hangi malzemeden ne kadar koymak gerekir? Bağırsağı nasıl yıkamalıyız? İyice temizlendiğinden nasıl emin olabiliriz? Kokoreç yaparken hangi baharatlar kullanılır? Kokorece en çok yakışan baharatlar nelerdir? Kokoreç yapmaya nasıl başlanır? Malzemeler nasıl doğranır? Malzemeler hangi sırayla konur? Kokoreç ızgarada mı pişirilir? Ne kadar süre pişirilir? Piştiğini nasıl anlarız? Kokorece neler lezzet katar? Malzemeleri hangi büyüklükte doğrarsak lezzetli olur? Lezzetli olması için nasıl pişirmeliyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin