Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Köfte Yapmayı Öğrenin

Köfte nasıl yapılır?
Köfte nasıl yapılır, uzmanından öğrenmek istiyorsanız izleyin. Köfte için gerekli olan malzemeler nelerdir? Köfte harcı nasıl hazırlanır? Daha lezzetli köfte yapmanın püf noktaları nelerdir, ızgara köfte nasıl pişirilir, UZMANTV'de öğrenin. Tarifler Şef Melis Sadıkoğlu'ndan... Köftenin kıyması nasıl olmalı? Köfteye mutlaka ekmek içi koymak gerekir mi? Ekmek yerine galeta koymak doğru mu? Soğan ve maydanoz mutlaka konur mu? Köftenin içine konacak malzemeler nasıl hazırlanmalı? Köfteye mutlaka hangi baharatları koymalıyız? Köfteye ne kadar tuz konur? Hangi baharattan ne kadar koymalıyız? Köfte nasıl yoğrulur? Dinlendirmek gerekir mi? Köfte nasıl şekillendirilir? Köfte neden dağılır? Dağılmaması malzemeler nasıl konmalı? Köfteyi az veya çok yoğurmamız dağılmasına neden olur mu? Köftenin lezzeti neye bağlıdır? Nelerin eksik veya fazla olması köftenin lezzetini bozar? Köfte nasıl yağda kızartılır? Yağın miktarı ne kadar olmalıdır? Köfteyi yağda kızartırken nelere dikkat etmeliyiz? Köfteleri dizmeden önce ızgara nasıl hazırlanır? Izgaraya yağ sürülür mü? Izgarada köfte yaparken nelere dikkat etmeliyiz? Köfte neden kurur? Köftenin kurumaması neye bağlıdır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin