Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç Burcu Erkeğinin Özellikleri

Koç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?
Koç erkekleri ve yükselen burcu Koç olanların özellikleri... Hangi günler arasında doğanlar Koç burcudur? Koç burcu hangi gruptadır? Niteliği sabit midir, değişken midir? Koç burcu erkeğinin yönetici gezegeni hangisidir? Mars gezegeni Koç burcu erkeğini nasıl etkiler? Koç burcu erkeğinin genel özellikleri nasıldır? Koç burcu erkeğinin diğer burçlarla arası nasıldır? Yakın çevresinde hangi burçlardan kişiler barındırır? En iyi anlaştığı burç hangisidir? Koç burcu erkeği en iyi hangi burcun kadınlarıyla anlaşır? Koç burcu bedenin hangi bölgesini yönetir? Baş bölgesini yönettiği için bu bölgedeki sağlık sorunlarına daha mı yatkındır? Koç burcu erkeği birlikte olacağı kadında hangi özellikleri arar? Koç burcu en iyi hangi burçların kadınlarıyla anlaşabilir? Koç burcu erkeğini elde etmek için neler yapılabilir? Koç burcu erkeğine nasıl yaklaşmak gerekir? İlk hamleyi kendi mi yapar, karşısındakinden mi bekler? Koç burcu erkeğini çekici kılan yanları nelerdir? Koç burcu erkeği nasıl bir aşıktır? Aşk ilişkilerinde baskın olan taraf mıdır? Koç burcu erkeğinin romantizme bakışı nasıldır? Koç burcu karşı cinste hangi özellikleri arar? Koç burcu erkeğinin cinsel hayatı nasıldır? Hangi karakter özellikleri cinsel hayatına da yansır? Cinsellik Koç burcu erkeği için ne kadar önemlidir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin