Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Klima Nasıl Çalışır

Klima nasıl ısıtır?
Split klima nedir? Split klimalar kimler için uygundur? Split klima seçerken hangi özellikler ön plana çıkar? Split klimalar neden çok tercih edilir? Klimanın soğuturken çalışma prensibi nedir? Soğutmak için havayı nasıl kullanır? Klima soğuturken ne kadar enerji harcar? Klimanın ısıtırken çalışma prensibi nedir? Klimanın üretim amacı ısıtmak mı yoksa soğutmak mıdır? Isıtırken havayı nasıl kullanır? Klima ısıtırken çok enerji harcar mı? Salon tipi klima nedir? Salon tipi klimalar hangi evlere, hangi odalara uygundur? Salon tipi klimalar pahalı mıdır? Salon tipi klima seçerken hangi özellikleri ön plana çıkar?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin