Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Klasik Masaj Nasıl Yapılır

Vücudun hangi bölgelerine masaj yapılmamalı?
Rahatlamanın en güzel yolu, vazgeçemediğimiz masaj. Peki doğru masaj nasıl olmalı? Uzman olmayanlar masaj yapmalı mı? Masaj sırasında nelere dikkat etmeli? UZMANTV için Masaj Uzmanı İpek Çaldemir Çalışkan anlatıyor. Öflaraj nedir? Nasıl yapılmalıdır? Masajın hangi bölümünde kullanılır? Yapılması ne işe yarar? Petrisaj nedir? Friksiyon nedir? Boynun tamamına masaj yapılır mı? Kas olmayan yerlere masaj yapılmalı mı? Bele ve böbreklere masaj yapmanın sakıncaları nelerdir? Yağların işlevi nedir? Bitki özlü yağların vücuda yararı var mıdır? Hangi cilde göre hangi yağ kullanılmalıdır? Nemlendiriciler işe yarar mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin