Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kızıl Hastalığı ve Tedavisi

Kızıl hastalığının belirtileri nelerdir?
Çocuklarda kızıl hastalığı belirtileri ve tedavisi... Kızıl nasıl oluşur, nasıl bir hastalıktır? İzleyin, kızıl hastalığı geçiren çocuk ne tür belirtiler gösterir, hastalık mutlaka tedavi edilmeli midir, uzmanından öğrenin. Çocuğun kızıl olduğu nasıl anlaşılır? Daha önce kızıl olmayan anne babalar nelere dikkat etmeli? Kızıl hastalığı için aşı var mı? Kızıl olan çocuk nelere dikkat etmeli? Kızıl ne kadar sürede geçer? Tedavi yöntemleri nelerdir? Kendini boğaz ağrısı ve ateş ile gösteren, yetişkinlerde de oluşabilen ve tedavi edilmediği hallerde ciddi sonuçlar doğurabilen kızıl hastalığı ve tedavisi yöntemleri hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtları UZMANTV'de!
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin