Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kirpik Perması

Kirpik perması nasıl yapılır?
Kirpik perması hakkında merak ettikleriniz... Etkisini uzun süre koruyan ve kıvır kıvır, gözalıcı kirpiklere sahip olmanızı sağlayan kirpik perması nasıl yapılır, bilmiyorsanız videoları izleyin. Kirpik perması yaptırırken kirpiklerini zarar görür mü, kirpik perması nasıl yapılır; kirpik permasında kullanılan malzemeler alerjiye neden olur mu, videolarla öğrenin. Hepsi uygulamalı olarak UZMANTV'de! Kirpik perması niçin yapılır? Her isteyen kirpik perması yaptırabilir mi? İşlem ne kadar sürer? Aşamaları nelerdir? Her tip kirpiğe aynı şekilde mi yapılır? Etkisini sürdürmek için özel bakım yapmak gerekir mi? Gerekiyorsa neler yapılabilir? Yan etkisi var mı? Alerjik reaksiyon verir mi? İthal bir malzeme midir yoksa yerli üretim mi? Organik mi yoksa kimyasal bir malzeme mi? Hamileler kirpik perması yaptırabilir mi? Hangi durumlarda böyle bir olasılık vardır? Kirpikler dökülürse tekrar çıkar mı? Tedavisi var mıdır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin