Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kırıklarla İlgili Bilmeniz Gerekenler

Kemikte çatlak olduğu nasıl anlaşılır?
Kırık ile çatlak arasındaki fark nedir? Çıkıklar nasıl anlaşılır? Tümü videolarla, uzmanından. Açık ve kapalı kırık ne demektir? Stres kırığı nedir? Kemik birden fazla yerinden kırılabilir mi? Kırık belli bir hastalığa bağlı olabilir mi? Kırığın belirtileri nelerdir? Gözle görünmeyen kırıkları anlayabilir miyiz? Kırık kemik ağrı yapar mı? Şişer mi? Çıkık ile kırık nasıl ayırt edilir? Çıkık gözle görülür mü? Nasıl bir ağrı yapar? Anlamanın tek yolu röntgen mi? Çıkık durumunda ne yapmamız gerekir? Kemik kolay çatlar mı? Çatlayan kemik ağrı ve şişlik yapar mı? Burkulmadan nasıl ayırt edebiliriz? Çatlak kemik kendiliğinden kaynar mı? Çatlak halinde ne yapmamız gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin