Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kireçlenmeye Karşı Egzersizler

Diz kireçlenmesine karşı nasıl egzersizler yapabiliriz?
Kireçlenmeyi önlemek için yapılması gereken egzersizler... Kireçlenmeyi önlemek için neler yapabiliriz? Eklemlerimize nasıl bakmalıyız? Nasıl havalarda dikkat etmek gerekir? Kireçlenme için evde nasıl egzersizler yapabiliriz? Boynumuza nasıl bakmamız gerekir? Boyun düzleşmesini stres mi tetikler? Boyun düzleşmesi için evde nasıl hareketler yapabiliriz? Boyun kireçlenmesi için nelere dikkat etmeliyiz? Boyun kireçlenmesini engellemek için neler yapabiliriz? Diz kireçlenmesi için nelere dikkat etmeliyiz? Diz kireçlenmesini engellemek için neler yapabiliriz? Kalça kireçlenmesi için nelere dikkat etmeliyiz? Kalça kireçlenmesini engellemek için neler yapabiliriz? Omurga kireçlenmesi için nelere dikkat etmeliyiz? El kireçlenmesi için nelere dikkat etmeliyiz? El kireçlenmesini engellemek için neler yapabiliriz?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin