Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kına Gecesi Nasıl Düzenlenir

Kına gecesinde ne tür müzikler çalınır?
Kına geceleri hakkında her şey! Kına gecesinde ne tür müzikler çalınır? Kına gecesi düzenleyecek kişi ne tür yemekler hazırlayabilir? İzleyin, kına nasıl yakılır, kına yapılacak yer nasıl süslenebilir, kına için en uygun yer neresidir, uzmanından öğrenin. Kına gecesi için ne tür yemekler hazırlanmalı? Yemekleri kız tarafı mı hazırlar, misafirler mi getirir? Misafirleri nasıl bir müzikle karşılamak gerekir? Gece ilerledikçe ne tür müziklerle daha fazla eğlenilir? Oyun havaları, türküler vs. hangileri daha uygun düşer? Kına gecesi mutlaka kız evinde mi olur? Misafir sayısı çoksa ne tür mekanlar tercih edilmeli? Mekan seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Süsleme için mekandan neler istemeliyiz? Kına gecesi atmosferini hangi renkler, ne tür süsler daha iyi yansıtır? Kına gecesinin ne tür giderleri olur? Misafirlerden neler istenebilir? Kız evinin ödemesi gerekenler nelerdir? Organizasyon firması hangi kalemlerle ilgileniyor? Kız tarafı hangi sorumluluklardan kurtuluyor?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin