Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kilo Almanın İpuçları

Kilo almak isteyenler kahvaltıda neler yemeli?
Yemenize rağmen kilo alamıyor, sağlıklı bir şekilde kilo almanın yollarını mı arıyorsunuz? Vitamin haplarını, kilo almak için olduğunuz iğneleri unutun. Sağlıklı bir şekilde kilo almak için beslenme düzeninizde radikal değişiklikler yapın. Gonca Güzel'den kilo almanın ipuçlarını öğrenin. Hepsi videolarla! Kahvaltıda kilo aldıran yiyecekler nelerdir? Sağlıklı kilo almak için kahvaltıda neler yemeliyiz? Öğle yemeğinde hangi yiyecekler kilo aldırır? Sağlıklı kilo almak için neler yemeliyiz? Sağlıklı kilo almak için ara öğünlerde neler yemeliyiz? Kilo almak için ara öğünlerde abur cubur yiyeceklere yönelmek doğru mu? Akşam yemeğinde hangi yiyecekler kilo aldırır? Kilo almak için akşam yemeğinde ağır yiyeceklere yönelmek doğru mu? Ani kilo alımı ne gibi sorunlara neden olabilir? Aşırı yağ, şeker yemek doğru mu? Sağlıksız kilo almamak için nelere dikkat etmeliyiz?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin